MB Recycling

MAYA VICTORY

Maya Victory Sp. z o.o. to wiodący w Polsce zakład zbierania i przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

Z naszych usług korzysta już ponad 3000 liczących się na rynku firm. Nasze atuty to doświadczenie i solidność w przetwarzaniu ZSEE, nowoczesne linie technologiczne dużej mocy przerobowej i atrakcyjne rynkowo ceny usług.
Oferujemy usługi w zakresie przetwarzania wszystkich 6 grup zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Współpracujemy z naszymi partnerami w zakresie prowadzenia zbiórki ZSEE, oferując bezpłatny transport.

Prowadzimy działalność polegającą na zbieraniu i przetwarzaniu odpadów Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów: zużytych źródeł światła: świetlówek liniowych, również świetlówek z solarium wyładowczych lamp sodowych i rtęciowych, świetlówek kompaktowych, lamp UV, opraw oraz pozostałych urządzeń oświetleniowych służących do celów rozpraszania i kontroli światła, wielkogabarytowych i małogabarytowych urządzeń gospodarstwa domowego, sprzętu komputerowego, sprzętu audiowizualnego, narzędzi elektrycznych i elektronicznych, przyrządów medycznych z wyjątkiem wszystkich wszczepianych i skażonych produktów, przyrządów do nadzoru i kontroli oraz automatów do wydawania, np. bankomatów.

W procesach przetwarzania wykorzystujemy najlepsze, dostępne w Europie instalacje do przetwarzania: