Nasze projekty
Elektryczne Śmieci

Czerwone pojemniki

na małe elektryczne śmieci, w 90 miastach, ponad 900 pojemników

Odbiory z domów

możliwość pozbycia się dużych urządzeń

Odbiory z firm

profesjonalny recykling sprzętów biurowych

Eko zwroty

drugie życie dla niepotrzebnych rzeczy, zero waste

Chronimy środowisko naturalne!

Czerwone pojemniki

Czerwone pojemniki to SMART rozwiązanie dla każdego miasta, które chce zapewnić mieszkańcom wygodny i bezpieczny system zbierania elektrycznych śmieci. Zebrane w pojemnikach niedziałające urządzenia elektryczne i elektroniczne trafiają do naszych zakładów przetwarzania a następnie poddawane są procesom recyklingu.

Odbiory z domów

BEZPŁATNY odbiór bezpośrednio z domu – idealne rozwiązanie dla dużego zużytego sprzętu AGD/RTV. Maksymalny czas odbioru od momentu złożenia zamówienia to 72h. Odbiór można zamówić wypełniając formularz zamówienia odbioru  lub dzwoniąc na infolinię pod numer 572 102 102.

Odbiory z firm

Projekt Elektryczne Śmieci oferuje indywidualne rozwiązania dla firm, które szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie pozbywania się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego („ZSEE”). Oferujemy obsługę firm i instytucji w całej Polsce.

EKOzwroty

Masz zbędne, ale sprawne przedmioty, których już nie używasz? Małe sprzęty elektryczne i elektronicznie, odzież, obuwie, książki czy zabawki? Daj im drugie życie razem z InPost i Fundacją Odzyskaj Środowisko w ramach usługi EKOzwroty. Możesz to zrobić na stronie EKOzwroty.

EKOzwrot - nie używasz? Oddaj!

EKOzwrot to projekt, który powstał dzięki współpracy Fundacji Odzyskaj Środowisko i InPost. Masz niepotrzebne ale sprawne przedmioty, których już nie używasz? Ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Jak oddać niepotrzebne rzeczy? To proste:

Przygotuj paczkę

Wypełnij formularz

Przygotuj kod zwroty

Umieść kod na paczce

Nadaj za darmo w paczkomacie Inpost

Drugie życie produktów to korzyści dla Ciebie i środowiska naturalnego

W akcji EKOzwroty możesz oddać nie tylko sprzęt elektryczny i elektroniczny ale również obuwie, tekstylia, książki i zabawki. 

Zwróć to czego nie potrzebujesz i  żyj w duchu zero waste!

Projekt EKOzwroty realizowany we współpracy z:

Recykling to my!

Projekt EKOzwroty realizowany we współpracy z: