Elektryczne Śmieci to nasz autorski, ogólnopolski system zbierania zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. 

Projekt umożliwia pozbywanie się różnego rodzaju elektrycznych śmieci od suszarki do włosów, telefonu komórkowego czy laptopa, po sprzęty wielkogabarytowe, a także urządzenia biurowe jak drukarki czy kserokopiarki. Małe urządzenia można oddać do specjalnych czerwonych pojemników.

Nasze pojemniki umieszczone są w dogodnych dla mieszkańców miejscach na ternie całego kraju! Masz stary sprzęt wielkogabarytowy? To nie problem. Lodówki, kuchenki, telewizory czy drukarki możesz oddać, zamawiając bezpłatny odbiór elektrośmieci.

Wypełnij formularz odbioru
lub zadzwoń na infolinię 572 102 102

Elektryczne śmieci to:

Czerwone pojemniki

na małe elektryczne śmieci, w ponad 150 miastach, ponad 1800 pojemników

Odbiory z domów

możliwość pozbycia się dużych urządzeń AGD/RTV/IT, usługa dostępna w ponad 1500 miejscowościach

Odbiory z firm

profesjonalny recykling sprzętów biurowych oraz RTV/AGD

Chronimy środowisko naturalne!

Odbiory z domów

BEZPŁATNY odbiór bezpośrednio z domu – idealne rozwiązanie dla dużego zużytego sprzętu AGD/RTV. Maksymalny czas odbioru od momentu złożenia zamówienia to 72h. Odbiór można zamówić wypełniając formularz zamówienia odbioru  lub dzwoniąc na infolinię pod numer 572 102 102.

Czerwone pojemniki

Czerwone pojemniki to SMART rozwiązanie dla każdego miasta, które chce zapewnić mieszkańcom wygodny i bezpieczny system zbierania elektrycznych śmieci. Zebrane w pojemnikach niedziałające urządzenia elektryczne i elektroniczne trafiają do naszych zakładów przetwarzania a następnie poddawane są procesom recyklingu.

Odbiory z firm

Projekt Elektryczne Śmieci oferuje indywidualne rozwiązania dla firm, które szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie pozbywania się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego („ZSEE”). Oferujemy obsługę firm i instytucji w całej Polsce. Wystarczy wypełnić formularz.

Brand hero Elektrycznych Śmieci

Elektruś to nasz elektrobohater – niezawodny przewodnik w świecie elektrycznych śmieci. Pomoże właściwie segregować elektryczne i elektroniczne śmieci i tym samym dbać o naszą planetę! Z nim każdy może nauczyć się, jak najlepiej postępować ze starymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi, by zminimalizować ich szkodliwy wpływ na środowisko naturalne.

Elektruś pokaże jakie postępowanie z elektrycznymi śmieciami może być niebezpieczne. Elektruś lubi dzielić się wiedzą i pokazywać, że nasze działania mają wpływ na środowisko i nasze zdrowie.