24 EDYCJA TARGÓW EKOTECH W TARGI KIELCE S.A. DOBIEGŁA KOŃCA!

“Ekotech” Targi Ekologiczne oraz Gospodarki Odpadami, które miały miejsce w dniach 10-11 kwietnia 2024 roku w Kielcach, skupiły się głównie na aspektach takich jak gospodarka miejska, recykling oraz troska o środowisko.  Była to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w zarządzaniu odpadami.

Nasze stanowisko na targach przyciągnęło uwagę zarówno stałych, jak i nowych klientów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się Nano pojemniki z naszego projektu Elektryczne Śmieci- czerwony przeznaczony na odpady elektryczne oraz nowy biały dedykowany tekstyliom.

Ponadto, miała swoje stanowisko na targach Fundacja Odzyskaj Środowisko, z którą współpracujemy, dzięki któremu goście mieli okazję zobaczyć unikalne szachy i breloczki wykonane z elektrycznych śmieci, czyli tzw. TRASH ART.

Jesteśmy również dumni z nagrody TOP DESIGN, którą otrzymaliśmy za nasze stoisko, doceniającą innowacyjną, elegancką i kompleksową prezentację targową.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, zarówno stałym, którzy odwiedzili nas na kawę, jak i nowym, których mieliśmy przyjemność poznać. 

Już z niecierpliwością czekamy na kolejną, 25. edycję Ekotech Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, planowaną na rok 2025.