RUSZA WIOSENNA EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU "KWIATY ZA ELEKTROGRATY"!

W nadchodzący piątek, czyli 22 marca 2024 roku, Castorama rozpocznie kolejną edycję swojej akcji “KWIATY ZA ELEKTROGRATY”, symbolicznie witając wiosnę. Od tego dnia aż do niedzieli we wszystkich sklepach Castorama, włącznie z Smart, Express i Brico Depot, będzie możliwość wymiany zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na urocze sadzonki bratków.

Podczas tegorocznej edycji wiosennej wszystkie sklepy Castorama będą przyjmować niepotrzebne elektrośmieci, oferując w zamian świeże bratki. Kiwiaty pochodzą od polskiego producenta i są umieszczone w doniczkach wykonanych z materiałów poddanych recyklingowi. Każda pełnoletnia osoba,, która odda zużyty sprzęt, może otrzymać nawet 10 bratków, w zależności od rodzaju, ilości i wielkości przyniesionego urządzenia.

Akcja trwać będzie od 22 do 24 marca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów sadzonek. Partnerami tej inicjatywy są MB Recycling, właściciel marki “Elektryczne Śmieci”, oraz Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego AuraEko.

Sprawdź poniżej, ile kwiatów otrzymasz za oddany sprzęt :

 • Duże AGD  – 3 bratki
  Lodówka, pralka, kuchenka, itp.
 • Duży sprzęt elektroniczny – 3 bratki
  Telewizor, monitor, itp.
 • Mały sprzęt AGD – 2 bratki
  Robot kuchenny, odkurzacz, itp.
 • Mały sprzęt elektroniczny – 2 bratki
  Komputer, odtwarzacz, itp.
 • Elektronarzędzia – 1 bratek
  Wiertarka, wkrętarka, szlifierka, itp.
 • Baterie (25 sztuk) – 1 bratek
  Telefon komórkowy


Zapraszamy!