UCZESTNICZYLIŚMY W 27.KONGRESIE
OCHRONY ŚRODOWISKA ENVICON
WE WROCŁAWIU

MB Recycling

W dniach 12-13 grudnia 2023 uczestniczyliśmy w 27. Kongresie Ochrony Środowiska Envicon we Wrocławiu, reprezentując MB Recycling.

Przed wejściem do budynku stał czerwony pojemnik na elektryczne odpady i wzbudzał duże zainteresowanie. Na naszym stoisku można było zobaczyć ule z bębnów pralek i szachy z recyklingu. Uczestnicy mieli także okazje posłuchać prelekcji prezesa Fundacji Odzyskaj Środowisko Krzysztofa Kieszkowskiego pt.”Metropolis, czyli moje smart miasto, a w nim Elektryczne Śmieci”. Reprezentowali nas również Artur Rzysko i Robert Magolon.

Kongres ENVICON to prestiżowe wydarzenie poświęcone ochronie środowiska w Polsce. Gromadzi ekspertów, przedstawicieli biznesu, instytucji komunalnych, organizacji branżowych, a także członków administracji rządowej i samorządowej oraz naukowców. Wydarzenie jest nie tylko miejscem wymiany doświadczeń, ale także platformą prezentacji najnowszych trendów i kluczowych tematów branżowych. W trakcie Kongresu odbyło się 7 sesji tematycznych, skupiających się na dyskusji i dialogu, mających na celu identyfikację sprawdzonych rozwiązań i inspirujących wzorców.