Końcem czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niesamowitym evencie E-Waste World Conference & Expo, które odbywało się we Frankfurcie.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak fascynującym wydarzeniu. Jadąc do Frankfurtu nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak dobrze!

Samo miejsce, Messe Frankfurt GmbH jest genialne. Organizacja targów – na najwyższym poziomie. Liczba klientów odwiedzających nasze stoisko – zaskakująca!

Recykling zintegrowanych obwodów drukowanych (PCB) był głównym tematem dyskusji na naszym stoisku. Co odzyskujemy, jakie mamy zakłady i jak wygląda proces przetwarzania – to najczęściej zadawane pytania. A reprezentował nas niezawodny zespół sprzedażowy w składzie Irina Shcherbatiuk, Maciej Bryk i Jakub Gusta, kierowany przez Dyrektora Grzegorza Bartusia.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość zaprezentowania naszej firmy, porozmawiania z Państwem na tematy związane z układami scalonymi, ich obróbką. Dziękujemy za duże zainteresowanie tematami takimi jak odzysk surowców czy nasze instalacje.

Życzymy sobie jak najwięcej takich wydarzeń jak to.
Mamy nadzieję – do zobaczenia wkrótce!