MB Recycling „Firmą Godną Polecenia” i „Wiarygodnym Partnerem w ochronie środowiska”

MB Recycling

Firma Godna Polecenia, Wiarygodny Partner

MB Recycling, czołowy gracz w branży recyklingu i zarządzania odpadami, otrzymał dwa prestiżowe tytuły: „Firma Godna Polecenia” oraz „Wiarygodny Partner w Ochronie Środowiska”. Wyróżnienia zostały przyznane podczas uroczystości zorganizowanej w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu, stanowiąc istotne wydarzenie dla przedsiębiorców z całej Polski.

Zaledwie 14 firm z całego kraju mogło pochwalić się takimi osiągnięciami, co podkreśla wyjątkowość oraz znaczenie tych nagród dla MB Recycling. Otrzymanie tych tytułów jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w promowanie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego zarządzania odpadami.
„jesteśmy dumni z otrzymanych tytułów i traktujemy je jako potwierdzenie naszego zaangażowania w ochronę środowiska oraz jakość świadczonych usług. Będziemy kontynuować naszą misję promowania zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych rozwiązań w branży recyklingu, dążąc do bycia liderem w dziedzinie ochrony środowiska” – zapewnia Artur Rzysko, Dyrektor Sprzedaży MB Recycling.
Podczas wydarzenia MB Recycling reprezentowała także Karolina Wrońska, Dyrektor Marketingu.
Wydarzenie objęte było patronatem przez Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, co dodatkowo podkreśla jego znaczenie.
Honorowy Patronat nad uroczystością objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i prestiżu wydarzenia.
Za nami konferencja “Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa”! 🇺🇦🇵🇱
Wydarzenie odbyło się w Targach Kielce, będąc centrum wymiany doświadczeń między władzami samorządowymi Miasto Kielce , Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz ukraińskiego obwodu winnickiego i miasta Winnica. Obecny był także Vasyl Zvarych, Nadzwyczajny i Pełnomocny Ambasador Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej.
– Działamy w Ukrainie do 2015 roku, dziś podczas spotkań nawiązujemy nowe kontakty, które pozwolą nam poszerzyć skalę działania – mówił Andrii Druchynskyi, dyrektor handlowy ABM Recycling, Przedstawiciel MB Recycling Sp. z o.o.
Dziękujemy za możliwość uczestnictwa naszego przedstawiciela w tym ważnym wydarzeniu, działając od 15 lat na terytorium Ukrainy wiemy, jak jest to istotne do wspólnego budowania przyszłości poprzez solidarność i współpracę.

TO JUŻ DZIŚ rusza PROGRAM LOJALNOŚCIOWY!!! 🎉

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani ogłoszeniem oficjalnego startu naszego innowacyjnego programu lojalnościowego, stworzonego specjalnie z myślą o naszych klientach! 💚
Przyłączając się do “MB Mistrzowie Recyklingu,” otwieracie drzwi do świata wyjątkowych przywilejów, które pozwolą Wam czerpać jeszcze większe korzyści z naszej współpracy. Nasza firma od zawsze kieruje się troską o środowisko, a teraz możemy razem zadbać o naszą planetę jeszcze bardziej!
Jak dołączyć do programu?
Wejdź na stronę www.mbmistrzowierecyclingu.pl i zarejestruj swoją firmę poprzez wypełnienie formularzu.
Co konkretnie zyskujesz jako uczestnik programu?
  • Możliwość zdobywania punktów za każdą przekazaną tonę materiału do recyklingu.
  • Wymianę punktów na atrakcyjne nagrody.
  • Gradację punktów w zależności od przekazanego materiału.
  • Wspierasz zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, uczestnicząc aktywnie w procesie recyklingu.
Zapraszamy na: